fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Contact & mailadressen teamleden

Neem contact met ons op

* Velden met zijn verplicht

Mailadressen teamleden

Directeur: Anke Ende (a.ende@csgdewaard.nl)

 

Groep 1/2a:

Robbin Slingerland (r.slingerland@csgdewaard.nl)

Groep 1/2b:

Maria Schipper (m.schipper@csgdewaard.nl)

Mariëtte Schuitema (m.schuitema@csgdewaard.nl)

Groep 3:

Ireen Keddeman (i.keddeman@csgdewaard.nl)

Sabine de Groot (s.degroot@csgdewaard.nl)

Groep 4:

Daniëlle van Toornburg (d.vantoornburg@csgdewaard.nl)

Esmée Katoen (e.katoen@csgdewaard.nl)

Groep 5:

Ingeborg Meeldijk (i.meeldijk@csgdewaard.nl)

Elise Verdoorn (e.verdoorn@csgdewaard.nl)

Groep 6:

Mariëlle Donkers (marielle.donkers@csgdewaard.nl

Willemijn van der Sluijs (w.vandersluijs@csgdewaard.nl)

Groep 7:

Marijke Kleinjan (m.kleinjan@csgdewaard.nl)

Lucy Corino (l.corino@csgdewaard.nl)

Groep 8:

Constantijn van Putten (c.vanputten@csgdewaard.nl)

 

Intern Begeleider: Wilma de Priëlle (ib.keuchenius@csgdewaard.nl)

Onderwijsassistent: Jolanda Saly (j.saly@csgdewaard.nl)

Conciërge: Karin Koffijberg (k.koffijberg@csgdewaard.nl)

Administratief medewerkster: Wilma Bil (admin.keuchenius@csgdewaard.nl)

Vertrouwenspersoon school: Ingeborg Meeldijk (vertrouwelijk op school te bereiken)

Schoolmaatschappelijk werkster: Sara Ramzani (s.ramzani@kwadraad.nl of 06-40716473)