fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Contact & mailadressen teamleden

Neem contact met ons op

* Velden met zijn verplicht

Mailadressen teamleden

Directeur: Marco de Jong (m.dejong@csgdewaard.nl)

Adjunct-directeur (vervanging): Anke Ende (a.ende@csgdewaard.nl)

 

Groep 1/2a:

Daniëlle van Toornburg (d.vantoornburg@csgdewaard.nl)

Ireen Keddeman (i.keddeman@csgdewaard.nl)

Groep 1/2 b:

Maria Schipper (m.schipper@csgdewaard.nl)

Mariette Schuitema (m.schuitema@csgdewaard.nl)

Groep 3:

Anke Ende (a.ende@csgdewaard.nl)

Sabine de Groot (s.degroot@csgdewaard.nl)

Groep 4:

Ingeborg Meeldijk (i.meeldrijk@csgdewaard.nl)

Groep 5:

Marianne van den Berg (m.vandenberg@csgdewaard.nl)

Esther van Veen (e.vanveen@csgdewaard.nl)

Groep 6:

Netty Oliver (n.oliver@csgdewaard.nl)

Willemijn van der Sluijs (w.vandersluijs@csgdewaard.nl)

Groep 7:

Marijke Kleinjan (m.kleinjan@csgdewaard.nl)

Lucy Corino (l.corino@csgdewaard.nl)

Groep 8:

Constantijn van Putten (c.vanputten@csgdewaard.nl)

 

Intern Begeleider:

Wilma de Priëlle (ib.keuchenius@csgdewaard.nl)

 

Algemeen ondersteunend teamlid: Riekie van Betuw (r.vanbetuw@csgdewaard.nl)

Onderwijsassistent: Jolanda Saly (j.saly@csgdewaard.nl)

Conciërge: Karin Koffijberg (k.koffijberg@csgdewaard.nl)

Administratief medewerkster: Wilma Bil (admin.keuchenius@csgdewaard.nl)

Vertrouwenspersoon school: Marianne van den Berg (vertrouwelijk op school te bereiken)

Schoolmaatschappelijk werkster: Sara Ramzani (s.ramzani@kwadraad.nl of 06-40716473 op ma, di en do)