fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar

Contact & mailadressen teamleden

Neem contact met ons op

* Velden met zijn verplicht

Mailadressen teamleden

Directeur: Anke Ende (a.ende@csgdewaard.nl)

 

Groep 1/2a:

Robbin Slingerland (r.slingerland@csgdewaard.nl)

Groep 1/2 b:

Maria Schipper (m.schipper@csgdewaard.nl)

Mariette Schuitema (m.schuitema@csgdewaard.nl)

Groep 3:

Ireen Keddeman (i.keddeman@csgdewaard.nl)

Sabine de Groot (s.degroot@csgdewaard.nl)

Groep 4:

Elise Verdoorn (e.verdoorn@csgdewaard.nl)

Jorian Verkade (j.verkade@csgdewaard.nl)

Groep 5:

Ingeborg Meeldijk (i.meeldijk@csgdewaard.nl)

Marianne Kooijman (m.kooijman@csgdewaard.nl)

Groep 6:

Magda Nootenboom (m.nootenboom@csgdewaard.nl)

Willemijn van der Sluijs (w.vandersluijs@csgdewaard.nl)

Basisgroepen 7/8:

Marijke Kleinjan (m.kleinjan@csgdewaard.nl; specifiek groep 7)

Lucy Corino (l.corino@csgdewaard.nl; specifiek groep 7)

Constantijn van Putten (c.vanputten@csgdewaard.nl; specifiek groep 8)

Extra leerkracht:

Daniëlle van Toornburg (d.vantoornburg@csgdewaard.nl)

 

Intern Begeleider:

Wilma de Priëlle (ib.keuchenius@csgdewaard.nl)

 

Onderwijsassistenten: 

Jolanda Saly (j.saly@csgdewaard.nl)

Minke Wiersma (m.wiersma@csgdewaard.nl)

Bram de Frel (b.defrel@csgdewaard.nl)

 

Conciërge: Karin Koffijberg (k.koffijberg@csgdewaard.nl)

Administratief medewerkster: Wilma Bil (admin.keuchenius@csgdewaard.nl)

Vertrouwenspersoon school: Ingeborg Meeldijk (vertrouwelijk op school te bereiken)

Schoolmaatschappelijk werkster: Sara Ramzani (s.ramzani@kwadraad.nl of 06-40716473)