fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
image
8
februari

Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds

Wil uw zoon of dochter sporten of aan cultuur (muziek, theater, dansen) deelnemen? Maar heeft u daarvoor niet de financiële middelen? Het Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds maken dat in de gemeente Oud-Beijerland wél mogelijk.

Wat betalen de fondsen?
Het Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds betalen de contributie en eventuele kleding en attributen die nodig zijn.

Hoe vraag je aan?
Ouders kunnen zelf geen aanvraag doen, dat kan alleen gedaan worden door intermediairs. Een intermediair is een tussenpersoon die professioneel betrokken is bij de opvoeding en verzorging van het kind. Denk hierbij aan een leerkracht (basis- en middelbare school), jeugdhulpverlener, schuldhulpverlener, sportbuurtcoach, huisarts of een maatschappelijk werker. 

Op onze school is Marco de Jong intermediair. Hij kan voor uw zoon/dochter de aanvraag indienen. U kunt een email sturen naar hoeksteen@csgdewaard.nl.
Via deze regeling konden al meerdere kinderen van onze school met sporten of muziek maken starten!

Op de website van het Jeugdsportfonds en Jeugdcultuurfonds staan alle spelregels en een overzicht met intermediairs.